DeepPharma | admin
1
archive,author,author-admin,author-1,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,transparent_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
 

Author: admin

TUSSICARE junior i TUSSICARE forte dla dorosłych Na rynku pojawiły się nowe syropy: TUSSICARE junior dla dzieci powyżej 4. roku życia i TUSSICARE forte przeznaczony dla młodzieży powyżej. 13 roku życia i dorosłych. Linia TUSSICARE to skuteczne wyroby medyczne stosowane w kaszlu suchym i mokrym, teraz również dla każdej grupy wiekowej!

Nareszcie upragnione lato, a urlop zbliża się wielkimi krokami. Jednak nie wszyscy latem czują się komfortowo. Dotyczy to szczególnie kobiet w okresie okołomenopauzalnym, u których upały nasilają dokuczliwe objawy przekwitania, takie jak uderzenia gorąca czy zlewne poty.

Letnia aura wprost zachęca do zażywania kąpieli słonecznych. Nawet jeśli w Polsce pogoda nie dopisuje coraz częściej wybieramy wycieczki zagraniczne z myślą o złotej opaleniźnie.

Lato zbliża się wielkimi krokami, a oczy cieszy piękna, letnia aura. Aż chce się wyjść z domu, pobiegać, pojeździć na rowerze lub po prostu wyjść na długi spacer. Ale co jeśli nie możesz sobie na to pozwolić? Jeżeli czujesz tylko strach i stres, bo wiesz, że prawie każda aktywność fizyczna skończy się wilgotną bielizną?

Nareszcie wiosna! Słońce coraz mocniej grzeje, dni są coraz dłuższe, a to nastraja nas do działania. Po długiej zimie i ciężkich tygodniach pracy mamy ochotę na dłuższe i krótsze wyprawy. Aby taki wiosenny wyjazd był samą przyjemnością, musimy się odpowiednio do niego przygotować, zwłaszcza jeżeli jadą z nami dzieci.